Reference

CO O MĚ ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?

Lenka

Lenka

“Skvěle vybrané místo na focení, užasná trpělivost při focení s tou mojí čtyřnohou obludou, profesionální přístup a nádherné fotky… moc děkujeme.”

Verča & Luboš

Verča & Luboš

“Právě držím v ruce naše svatební fotoalbum.. je to nádhera! Patrik zachytil všechny důležité okamžiky našeho nádherného dne a dodal jim jiskru. Každou fotkou si mužů připomenout úsměv, který nás celý den provázel.. focení v přírodě bylo diky Patrikovi naprosto přirozené a bavilo nás.. tímto bych mu chtěla moc poděkovat, za vzpomínky, a úžasné fotky! Díky, Patriku!”

Petr & Ivča

Petr & Ivča

“Výběr Patricka Háchy, jako našeho svatebního fotografa, byl tou nejlepší volbou. Fotografování nás velmi bavilo a náramně jsme si to užili. Zachytil náš den D od začátku až dokonce a výsledkem jsou úžasné fotografie a vzpomínky které nám budou dělat radost až do konce života. Patrick má skvělé nápady,přístup a cit pro fotografování, umí člověka rozesmát a fotografie pak vypadají přirozeně. Fotografie byly navíc rychle hotovy a předány v nádherném svatebním balíčku spolu s DVD. Můžeme jen DOPORUČIT !!! Ještě jednou moc děkujeme I&P  a už teď se těšíme na další focení !”

Ema & Lukáš

Ema & Lukáš

“Patrick je Profík! Fotil naši svatbu, předcházela tomu info schůzka, kde jsme průběh ceremonie probrali do detailu, aby mu neunikly nejlepší záběry. Pomohl nám i tím, že věděl, jak seskupit svatebčany a poradil pózy, které vypadají velmi pohodově a výjimečně. Posuďte sami…”

David & Kristýna

David & Kristýna

“Patrik je profesionál. To se projevilo nejen na organizaci a domlouvání focení, ale i na samotném výsledku. Focení navíc probíhalo ve skvělé atmosféře. Patrik sypal z rukávu skvělé nápady. Všem, kdo stojí o krásné fotky, Patrika doporučuji! Není se čeho bát 

Jitka & Ondřej

Jitka & Ondřej

“Patrik je opravdu moc šikovný fotograf a díky němu máme nádherné svatební fotky. Má plnou hlavu originálních nápadů a dokáže krásně zachytit důležité okamžiky a detaily, kterých si jiní třeba ani nevšimnou. Focení s Patrikem bylo velmi příjemné a uvolněné, přestože jsme s manželem byli oba plní emocí a nervozity. Za nás jedině pět hvězd a jednička dvakrát podtržená s hvězdičkou, s výsledkem a celým servisem jsme moc spokojení. Děkujeme a rozhodně spolupráci s Patrikem doporučujeme”

Mája

Mája

“Spolupráce s Patrikem byla naprosto skvělá…! Tohle focení pro mě bylo výjimečné a moc jsem si to užila a taky se pobavila  Rychlá domluva, výborné místo na focení a uvolněná atmosféra…A výsledky? Byla jsem totálně nadšená…Patrik má skvělé oko a je výborný fotograf, opravdu moc doporučuji!  Děkuji Ti moc, Patriku za nádherné fotky a skvělou společnost!”

Katka

Katka

“Focení s Patrickem bylo super a moc jsme si ho užili. Fotky se nám moc líbí, domluva byla skvělá a vše proběhlo podle plánu. Prostě 100% spokojenost!! Díky”

Kačka

Kačka

“Já nejsem žádný spisovatel, takže to bude krátký  Patrik byl první kluk, kterého jsem oslovila na focení a byla to velká pohoda s fotkama spokojenost, určitě se zas vrátím  díky”

MÉ ÚSPĚCHY…

1. místo

1. místo

Soutěž na téma PORTRÉT ve Fotoškoda

2. místo

2. místo

Soutěž FOTOGRAF ROKU na téma VŠECHNA ŽENSKÁ KOUZLA

Fotka měsíce

Fotka měsíce

Výherce Soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu v kategorii portrét

Best of Color Publications

Best of Color Publications

This Magazine’s Awards – 04-05.11.2017
Category – Best of Color Publications

2. Místo

2. Místo

nej/krásnější/milejší/vtipnější portrétní fotka
KvalitníFotky.cz

1. Místo

1. Místo

CANON ZOOM 2018

DĚKUJI