Co o mě říkají ostatní…

„Skvěle vybrané místo na focení, úžasná trpělivost při focení s tou mojí čtyřnohou obludou, profesionální přístup a nádherné fotky… moc děkujeme”
– Lenka

„Naprostá spokojenost, jak s fotografem, nápady, místem focení, tak i výslednými fotografiemi. Krásné a profesionální provedení, rychlost dodání náhledů i následná úprava. Stoprocentně doporučuji”
– Jana

 

„Super rychlá domluva. Výborně vybrané prostředí. Parádně strávené sobotní dopoledne plné smíchu. Obdiviju Patrika, že vydržel ty caviky, který tam předváděl malý bracha, protože mě už by asi ruply nervy. Celý to na mě působilo moc super a mile. Fotky byly parádní a dodání do pár dnů. Děkuji za krásný dárek pro rodiče.”
– Veronika

„Patrik je opravdu moc šikovný fotograf a díky němu máme nádherné svatební fotky. Má plnou hlavu originálních nápadů a dokáže krásně zachytit důležité okamžiky a detaily, kterých si jiní třeba ani nevšimnou. Focení s Patrikem bylo velmi příjemné a uvolněné, přestože jsme s manželem byli oba plní emocí a nervozity. Za nás jedině pět hvězd a jednička dvakrát podtržená s hvězdičkou, s výsledkem a celým servisem jsme moc spokojení. Děkujeme a rozhodně spolupráci s Patrikem doporučujeme” 
– Jitka

„Není co dodat. Když jsem se rozmýšlela, jakého fotografa zvolit na svatbu, napadl mě právě Patrik a byla to ta nejlepší volba. Od začátku až do úplného konce měl skvělé nápady na fotky, věděl co dělat a dokázal zkoordinovat tolik lidí.. Navíc, fotky byly za pár dnů hotové, poslal je a pak ještě udělal krásné DVD. Jsou moc pěkně upravené decentně, nic přeplácaného. Prostě skvělá práce a já mu ještě jednou děkuji! Celý náš den D je zachycený do sebemenších detailů.”
– Míša 

„Po shlédnutí fotek Patrick Hácha Photography ze svatby mé kamarádky byla pro mě spolupráce s Patrickem jasná volba. Krom perfektních fotografii nejen ze svatby a v současné době i mých, je s ním rychlá a jasná domluva. Fotografie byly dodány rychle. Ocenit však musím krom dochvilnosti samotného fotografa, tak i jeho nápad na skvělé místo focení. Patrick byl milý, vtipný, ochotný a trpělivý. Jedním slovem: doporučuji!”
– Adéla

 

„Úžasně prožitý večer na Vyšehradě! Příjemná a uvolněná atmosféra, krásné prostředí, hodně smíchu – a výsledek? Nádherné a kvalitní fotky, jsem fakt moc spokojená. Děkuju Patriku, všem doporučuju!”
– Zuzka

„Páťa to je pan Profesionál !! Viděla jsem hodně ale to co Dokázal eště ne. Naprosto spokojená. Moc se mi líbilo focení byl to super zážitek. Ještě jednou ti děkuji.”
– Pája

 

„Takhle to ma vypadat – reknu co potrebuju a proc, mistr si mne podle toho nasteluje a vyblejskne a obratem doda presne to, co jsem si objednal. Proste perfektni servis! Neni, co dodat.“
– Petr

„Z focení jsem nadšená. Nádherné prostředí a nádherný výsledek. Jelikož jsem hodně nefotogenická, tak jsem se bála, že se fotky až tak moc nezdaří. Patrik mi ale vytvořil krásné fotky, které úplně předčily mé očekávání. Určitě všem doporučuji – je to profík, každým coulem!”
– Míša

Další recenze naleznete zde:
Facebook